Témata › e-Podpis

Téma e-Podpis - dokumenty VKC

Název dokumentu a datum zpřístupnění zde Popis obsahu dokumentu
»Změny zák. o DPH zák. č. 377/2005 Sb.
  Vyznačení KMENT CONSULTING
  [PDF] 2.10.2005
Skutečné změny zákona o DPH plynoucí z hojně diskutované novely zákonem č. 377/2005, v oblastech použití elektronického podpisu, účinné od 1.10.2005.
»Zákon o e-podpisu v plném znění po novele
  edice KMENT CONSULTING
  [PDF] 1.7.2004
Plné znění zákona o elektronickém podpisu ve znění novely schválené PSP ČR dne 24.6.2004 dle projednávání parlamentu, s barevným vyznačením nových a změněných částí.
Pozn.: zákon v tomto znění se změnami ze senátu opět prošel PSP ČR a po podpisech konečně vyšel ve sbírce zákonů dne 26.7.2004 pod číslem 440/2004 Sb!

Vojtěch KMENT - články

Příležitostné (spíše populární) a nesystematicky řazené články k tématu e-podpisu naleznete z těchto stránek ze seznamu novinek nebo v ukázkách.

KMENT CONSULTING: studie "Elektronický podpis v ČR"

Pro zvažování návrhu a tvorbu aplikací s elektronickým podpisem ve vaší firmě/organizaci potřebujete důvěřovat základům jeho technologie. Tuto důvěru byste měli mít podepřenu znalostí.

Potřebné know-how pro e-podpis je však multidisciplinární i hluboké (podrobnosti jsou důležité). Na pomalosti osvojování si poznatků troskotá mnoho implementátorů.

KMENT CONSULTING proto vypracoval odbornou výkladovou studii "Elektronický podpis v ČR", která odborným pracovníkům z oddělení ICT, návrhářům a vývojářům umožní se rychle seznámit s celým spektrem znalostí o e-podpisu, které potřebují k tomu, aby překonali nutný úvodní stupeň v reálném čase, vyznali se v pojmech, používaných technologiích, trendech i subjektech s vlivem na oblast. Stejně vhodná je i pro ty firmy/organizace, které samy nechtějí aplikace vyvíjet, ale pouze poptávat.

Studie obsahuje 550+ stran konzistentně podaného relevantního výkladu z řádově několika stovek právních, matematických a technických prací a dokumentů, celkem představujících zhruba deset tisíc stran textu, velmi různé obtížnosti a stylu. Ušetřete si nervy a získejte tempo! K studii lze navíc získat i pravidelné aktualizace, sledující změny předpisů, vývoj teorie, rozšiřování aplikací apod.

Studii lze objednat přes prodejního partnera.

Odkazy

»Právní předpisy e-podpisu v ČR
»Informační zdroje o e-podpisu (výklady, instituce...)


 Obsah © 2002-2006 Vojtěch KMENT CONSULTING